אודותינו

חברת "קבין פול בע"מ " נוסדה בשנת 1987 ע"י עדה ופול נקש, במטרה לייבא לישראל בריכות שחייה מתועשות בסטנדרטים גבוהים במיוחד. בריכות איכותיות אלה שווקו עד לתקופה זו בעיקר בארה"ב, והן מצטיינות בחוזק ובעמידות לשנים רבות, וכן בהתקנה יעילה ומהירה.

מזה מספר שנים מנוהלת קבין פול בע"מ ע"י הדור השני של המשפחה, ובריכות השחייה המתועשות, שהוחדרו לראשונה לשוק הישראלי על ידיה, מהוות כיום כ- 70% מכלל בריכות השחייה בישראל.

חברת קבין פול בע"מ היא הנציגה הבלעדית בישראל של החברות הגדולות והמובילות בעולם בתחום בריכות שחייה מתועשות, מערכות סינון, סחרור ויריעות איטום. בין היתר, מייצגת החברה את מוצרי "HAYWARD" ו- "KAFKO" מהחברות המובילות והידועות בעולם. הבריכות מיובאות בשלמותן ומותקנות ע"י אנשי מקצוע מורשים, שהוסמכו ע"י החברה המייצרת.

כחברה השואפת למצוינות והרואה עצמה מחויבת לבטיחות לקוחותיה, החלה קבין פול בע"מ לייבא לפני מספר שנים כיסויי בטיחות. גם בתחום חשוב זה לא התפשרה החברה על איכות ובחרה לייבא כיסויי בריכות וגדרות בטיחותיות ממיטב החברות הוותיקות והמוכרות בעולם, כמו "COVER POOL" ו-."LOOP LOC"

קבין פול בע"מ מעסיקה ומפעילה עשרות עובדים מקצועיים, מיומנים ומנוסים, ביניהם מהנדסים, טכנאים ואנשי אחזקה, ומקפידה לשלוח את עובדיה באופן תדיר לתערוכות ולהשתלמויות בחו"ל. קבין פול בע"מ אף חברה בארגון N.S.P.I שהוא איגוד הגג המפקח על התקנת בריכות שחייה ומערכות סינון בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מצוינות ובטיחות בהתקנה, באחזקה ובשירות וראיית צרכי הלקוח כערך עליון מלוות את קבין פול בע"מ במשך כל שנות פעילותה הרבות. על כך יעידו מאות הלקוחות המרוצים של החברה ברחבי הארץ.